Andere Mert Regenboogfestival
De Andere Mert Regenboog festival wil een podium zijn voor iedereen die zich bezighoudt met duurzaam samenleven, zowel dichtbij als ver weg.
Onderwerpen als: menswaardig bestaan, life style, dierenwelzijn, energietransitie, milieu, duurzaamheid en ontwikkelingssamenwerking staan centraal.
Het geheel wordt omlijst met wereldmuziek en er zijn hapjes en drankjes te koop.
Ook dit jaar vind je weer alternatieve mogelijkheden van een duurzame levensstijl op diverse gebieden, zoals voeding, energie, verkeer en hergebruik van materialen. Zodat je geïnspireerd wordt over hoe je zelf kunt bijdragen aan een duurzame samenleving.
Flaneren of bezinnen, het gebeurt op de Andere Mert Regenboogfestival in een ontspannen sfeer. Omdat het leven in het Brabantse land ook gewoon leuk mag zijn. Onze eigen Bourgondische instelling, opgesierd met Wereldse geluiden, geuren en kleuren!
Wanneer
- Zondag 24 september 2023 12.00 - 17.00 uur
Prijzen
- Gratis