Bomenexcursie IVN Geldrop rond de IJzeren Man
Contact
Zwembadweg 13
Geldrop Plan je route naar Bomenexcursie IVN Geldrop rond de IJzeren Man
Wil je meer leren over bomen, die waardevolle leveranciers van frisse lucht en verkoeling? Ga dan woensdag 24 juni mee met de bomenexcursie van IVN Geldrop. Die voert langs de mooie visvijvers nabij de A67 en start om 19 uur bij zwembad De Smeelen, Zwembadweg 13 in Geldrop. Terugkeer rond 20.30 uur, deelname is gratis. Honden zijn niet welkom.
Beter kijken
Welke bomen groeien in deze waterrijke, groene omgeving, wat is hun standplaats? Welke variëteiten van een soort vinden we, bijvoorbeeld van de esdoorn? Hoe zien we bij tweeslachtige bomen het verschil tussen een mannelijk en vrouwelijk exemplaar? Tijdens deze excursie met IVN-gidsen leer je vooral beter kijken naar bomen, en het herkennen en benoemen van de belangrijkste kenmerken.
Meer informatie
Raadpleeg www.ivn.nl/geldrop om te zien of de activiteit door kan gaan, of bel eventueel Tinus de Gouw, 06 1214 1901. Wie IVN wil steunen kan lid of donateur worden door een mailtje naar ivngeldrop@gmail.com. Met het ledenblad Mens & Natuur en de maandelijkse nieuwsbrief beleef je nog meer natuur!
Wanneer
- Woensdag 24 juni 2026 19.00 - 20.30 uur
Prijzen
- Gratis